Українці підтримують запровадження страхової медицини

17.10.2013

Про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна.
Майже половина опитаних (45,2%) підтримують запровадження в Україні страхової медицини. З них 29,4% відповіли “швидше так”, 15,8% – “точно так” на це питання.

Не підтримують запровадження страхової медицини близько третини респондентів (32,7%). З них 20% відповіли “швидше ні” на це запитання, а 12,7% – “точно ні”.
Кожному п`ятому українцю (22,1%) важко відповісти на це запитання.

В цілому, за підсумками дослідження експерти Інституту Горшеніна дійшли висновку, що українці підтверджують наявність корупції в системі охорони здоров`я. Багато опитаних відповідали, що стикалися з фактами прямого вимагання грошей у державних медичних установах, більшість громадян оплачують медичні послуги.

Згідно з опитуванням, більша частина українців (65,2%) вважає систему охорони здоров`я корумпованою.
Протилежну думку висловила вдвічі менша кількість респондентів (30,8%), а 4% – важко відповісти на поставлене запитання.

Більшість громадян України (61,4%) протягом останнього року оплачували послуги лікаря в медичних установах. При цьому більше чверті опитаних (29,2%) не оплачували послуги лікаря за останній рік. Важко відповісти на це запитання 9,4% респондентів.

Як зазначають експерти, якби можна було вибрати, чи платити за медичні послуги, українці віддали перевагу б їх не оплачувати – відповідь “медицина в Україні має бути безплатною” дали 30,3% опитаних.
Чверть респондентів (25,4%) вважали б за краще платити готівкою лкарю, кожен шостий (15,7%) – готівкою через касу, а кожен десятий українець (9,1%) віддав би перевагу безготівковому розрахунку за медичні послуги.

Відповідь “мені однаково” на це запитання дали 6,5% громадян України, важко відповісти 13% громадян.
На запитання про те, чи доводилося безпосередньо стикатися з випадками вимагання грошей працівниками державних медичних установ, 45,8% опитаних відповіли негативно, і майже стільки ж – 42,9% – позитивно.

Важко відповісти на це питання кожному десятому респонденту (11,3%).
Експерти також зазначають, що міф про безплатну медицину продовжує жити в свідомості громадян, і це має вплив на їхнє ставлення до запровадження страхової медицини.

Українці в цілому підтримали цю ідею, хоча й висловили суперечливе до неї ставлення. Така ж суперечність виявляється і в оцінці наслідків – тільки третина опитаних вважають, що запровадження страхової медицини сприятиме зниженню рівня корупції в системі охорони здоров`я.

Зокрема, близько третини громадян України (36,3%) вважають, що в разі запровадження страхової медицини рівень корупції в системі охорони здоров`я зменшиться.
Майже така ж кількість опитаних (31,4%) вважають, що рівень корупції не зміниться, а на думку кожного десятого (10,8%), в разі запровадження страхової медицини рівень корупції збільшиться.

Важко відповісти на поставлене запитання кожному п`ятому респонденту (21,5%).
Інститут Горшеніна проводив телефонне опитування на тему: “Страхова медицина в Україні” з 3 по 5 липня.

Усього, згідно з випадковою вибіркою, було опитано 1000 респондентів старше 18 років, в всіх обласних центрах України, Києві і Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів.
Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%.

23 сентября 2017
Брак по расчету при подборе персонала

Процесс подбора сотрудника на вакантное место многие считают завершенным в момент выхода новичка на работу. Мы считаем, что такая точка зрения нарушает непрерывность организационного функционирования.


Можно даже сказать сильнее - взаимодействие с организацией не должно внезапно прекращаться и после его увольнения.

06 ноября 2015
Всем спасибо, все свободны

Всем спасибо, все свободны можно

Легко ли уволить сотрудника? Если верить кинофильмам, то запросто.
Сколько раз на экране деспотичный начальник швырял в провинившегося
фразой: "Вы уволены!".

И тот, осознав неизбежность, в тоске уходил.
Реально же все куда сложнее и неприятнее. Парадоксально, но  пострадавшей
стороной часто оказывается именно инициатор увольнения.

05 ноября 2015
Судьбу миров нужно вершить с дивана

Судьбу миров нужно вершить с дивана стояЗапросто, осталось только убедить вашего начальника в новой, прогрессивной теории доктора Даррена Липники о том, что люди с большей легкостью решают любые интеллектуальные задачи лежа, а не сидя или стоя. Сотрудники Австралийского национального университета проверили это утверждение, отобрав для эксперимента 20 добровольцев, которым предложили составить 32 анаграммы (пары слов, составленные из одного набора букв), находясь в двух положениях: стоя и лежа.

Адреса электронной почты
По общим вопросам:

Директор:
   Рожанская Марина mr@advert-prior.com

Управляющий партнер, консультант:
   Клещинская Елена ek@advert-prior.com
   Калугина Татьяна tk@advert-prior.com

Консультант:
   Солдунова Юлия ys@advert-prior.com
   Шкенда Ольга os@advert-prior.com

Консультант-стажер:
   Кузнецова Анна ak@advert-prior.com
   Варутина Анастасия av@advert-prior.com

Офис-менеджер:
   Баштынская Ирина bi@advert-prior.com
наверх страницы
info@advert-prior.com
Яндекс.Метрика 2004-2024 © КА "Профессионал"